All Products >> O >>Oleshchuk

Product Details

Oleshchukвідомий український бренд ексклюзивного вишитого одягу та аксесуарів. Відмінною рисою бренду є ексклюзивна ручна робота кожної вишиванки.

Заснований бренд львівським дизайнером та майстринею з більше ніж десятилітнім досвідом – Галиною Олещук.

В асортименті бренду Ви знайдете: жіночі та чоловічі вишиванки, вишиті сукні, українські строї, дитячі вишиванки, комплекти вишиванок, вишиті спідниці та пояси, вишукані прикраси, весільні рушники та скатертини.

Виготовляються вишиванки виключно вручну на натуральних бавовняних та лляних полотнах німецькими нитками та чеським бісером.

Кожного року бренд Oleshchuk пропонує своїм прихильникам нову колекцію дизайнерських вишиванок. «Весна, гармонія та квіти» — назва останньої колекції бренду, що вийшла у світ в квітні 2015 року. Колекція відрізняється своєю елегантністю та витонченістю у якій були застосовані не лише вишивка хрестиком, бісером чи гладдю, але й такі техніки вишивання як колодки, настил на сітці, мережки, солов’їні вічка, набирування та лічильна гладь.

Вишиванки бренду Oleshchuk відомі не лише в Україні, але і у Канаді, США, Великобританії, Італії та Бразилії.

Придбати вишиванки бренду Oleshchuk можна в магазині у Львові за адресою: ТВК «Південний» ТЦ «Європа», 201а та в магазині у Києві за адресою: ТК «Олімпійський», 3 поверх магазин №3.27. Крім того весь асортимент бренду представлений на офіційному сайті http://oleshchuk.com